skip to Main Content

Sesje noworodkowe wykonujemy maksymalnie do 3 tygodnia życia maluszka. Preferowany przez nas czas to między 6 a 12 dniem życia dziecka. Sesja odbywa się w naszym studio w Baninie, gdzie warunki dostosowane są do sesji noworodkowych.

Zapewniamy ubranka i gadżety do sesji. Prosimy o zabranie ze sobą smoczka, nawet jeśli rodzice nie planują korzystania z niego w dłuższym okresie czasu, podczas sesji jest niezastąpiony 🙂 Warto nakarmić maluszka jeszcze w domu jedynie na tyle aby bez dyskomfortu przebył drogę do nas, o nakarmienie do syta maluszka poprosimy już na miejscu 🙂

Do ujęcia rodzinnego zachęcamy do ubrania się w jednej tonacji kolorystycznej, niezawodne są białe t-shirty i jeansy. Spotkanie trwa do 4 godzin i w tym czasie wykonujemy maksymalnie 5 stylizacji, w praktyce tyle na ile pozwala maluszek. Największe efekty uzyskuje się od 6 do 12 dnia życia maluszka, gdy jeszcze dużo śpi, jest niezwykle plastyczny i nie ma jeszcze problemów z brzuszkiem.

Sesje niemowlęce najlepiej wykonać gdy dziecko już stabilnie siedzi. Ubranka dla starszych dzieci zapewnia rodzic. Ważne aby było ono w stonowanych kolorach bez rysunków i znaczków.

Sesje dziecięce plenerowe dają wiele możliwości. Ubranko zapewnia rodzic a my ze swojej strony w zależności od miejsca i rodzaju sesji dobieramy gadżety.

W zależności od okresu wykonujemy również mini sesje tematyczne: świąteczne, wiosenne, jesienne. Czas trwania takiej sesji to 30 minut