skip to Main Content

Sesja roczkowa Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Sesja na pierwsze urodziny to wspaniałe wydarzenie dla każdego malucha i jego rodziców. To również świetna okazja, aby uwiecznić ważny moment w życiu dziecka, a jednocześnie stworzyć piękne wspomnienia dla całej rodziny. Jeśli wiesz już jak wygląda moja wyjątkowa fotografia noworodkowa, to sesja roczkowa będzie świetną kontynuacją. Jeśli jeszcze nie wiesz to zapraszam do lektury i galeria sesja roczkowa.

Jak przebiega sesja roczkowa ?

Każda sesja na roczek ma rodzinny i ciepły charakter.  Przed zdjęciami ustalamy dobór stroju i dekoracji, a w trakcie fotografowania cała uwaga skupiona jest na solenizancie. Nasze zdjęcia są naturalne i pełne emocji, dzięki czemu maluchy czują się swobodnie, a efekt końcowy jest naprawdę niepowtarzalny.

W trakcie roczkowej sesji zdjęciowej  wykonujemy wiele różnych ujęć, które uwieczniają dziecko w różnych pozach i sytuacjach. Niektóre z tych zdjęć to tradycyjne portrety, inne to fotografie z tortem tzw cake smash, a jeszcze inne to ujęcia z balonami lub innymi akcesoriami. Wszystko zależy od Waszych preferencji i stylu zdjęć. Na sesje z okazji roczku zapraszamy również rodzeństwo to starczej jak i to młodsze (np. wspólne zdjęcia z mamą w ciąży)

Sesja urodzinowa w formie prezentu

Jeśli szukasz prezentu dla rodziców z okazji pierwszych ale też kolejnych 2 lub 3 urodzin ich pociechy, to Voucher na sesję urodzinową będzie idealnym prezentem !

Po sesji roczkowej…

W zależności od pakietu i ceny sesji roczkowej, przygotowuj dla Was wybrną ilość zdjęć w wersji elektronicznej oraz odbitki lub albumy. Dzięki temu Wy i Wasz maluch będziecie mieć wyjątkową i ponadczasową pamiątkę do której będziecie chętnie wracać i pokazywać rodzinie i znajomym.

 

Zapraszam do zapoznania się z poniższym cennikiem sesji urodzinowych i roczkowych w studio. Jeżeli interesuje Was fotografia dziecięca plenerowa a mieszkacie w okolicach trójmiasta lub małego trójmiasta (Reda Rumia Wejherowo) to dojazd do mojego studia jest bardzo dogodny. Studio MałeFoto znajduję się w Baninie a moje piękne plenerowe wykonuj również na Kaszubach w okolicy przodkowa, Kartuz, Bojana. Serdecznie zapraszam – spraw sobie cudowną pamiątkę !

Facebook
YouTube
Instagram